Sektorový nábytek - skříně

V naší nabídce najdete i obsáhlou nabídku sektorového (modulového) nábytku, který můžete využít pro zařízení libovolného prostoru ve Vašem domě, bytě či kanceláři. Z hlediska provedení prodáváme převážně laminovaný modulový nábytek. Tak jako v jiných oblastech naší nabídky, i zde platí, že prodáváme pouze kvalitní nábytek od prověřených českých výrobců a z vlastní produkce. Při výrobě používáme výhradně laminované desky o síle 18 mm, čelní plochy nabízíme v provedení lamino opatřené vysoce odolnou ABS hranou o síle 2 mm.

Pro náročnější zákazníky nabízíme nábytek, který má čelní plochy vyrobené z frézované MDF desky, která se lisuje PVC fólii. Samozřejmostí je obsáhlá řada dispozičního řešení a členění jednotlivých prvků. V současnosti naše nabídka čítá více něž 1000 variant libovolně kombinovatelných prvků, přičemž většinu nabízíme v několika rozměrových verzích. Díky takto obsáhlé řadě není problém zařídit i atypické a nestandartní prostory. A i kdyby se náhodou stalo, že něco v naší nabídce nenajdete nebo nebude přesně odpovídat Vaší představě, tak jsme připraveni vyrobit i atypické prvky dle Vašeho přání.

Ovšem nejenom obsáhlost naší nabídky modulového nábytku patří mezi naše výhody. Jistě uvítáte i možnost výběru z 30-ti barevných dekorů provedení (v naší nabídce nechybí věrné dekory dřeva a vybírat můžete i z několika pastelových barev). Jsme schopni libovolné vzájemné kombinace barev mezi sebou. V této věci hraje důležitou roli i to, že barevné kombinace nabízíme zcela standartně, bez dalšího příplatku nebo jiného navýšení ceny. Vzhledem k tomu, že prodáváme opravdu pouze vysoce kvalitní české zboží, tak nabízíme i standartní dodávku valné většiny prvků ve smontovaném stavu. Nemusíte se tedy obávat, že vám prodáme nábytek tzv. v deskách. Kvalita je pro nás nejvyšším měřítkem. Samozřejmostí je široká škála dalšího provedení úchytek, skleněných výplní atd. Navštivte naše prodejny, rádi Vám poradíme jak co nejúčelněji zařídit Váš daný prostor, tak aby splňoval veškeré Vaše přání a představy, ať už praktické a funkční, tak estetické.

     
Homepage

N-BYT Neuman - Trnava 73  |  Třebíč, Komenského nám. 3  |  Mapa umístění
 
 
Správce webu     reklamní agentura Yashica s.r.o.