O nás 

Vážení zákaznící,

dovolte, abychom Vám představili naši firmu N – BYT nábytek Neuman. Rodinná firma byla založena již před 19 lety. Od té doby se zabýváme výrobou a prodejem nábytku. Počáteční sortiment tvořila nabídka válend a dvojůžek. Výrobní prostory nebyli nijak velké, ale po několika letech se nám podařilo vybudovat výrobní a skladovací prostory zcela nové. Tato skutečnost značně ovlivnila budoucí rozvoj firmy.

Díky rozšíření výrobních kapacit jsme ve své době zásobovali lehacím nábytkem okolo 50 prodejen nábytku po celé ČR. Již několik let se ale nezabýváme pouze výrobou válend a dvojlůžek. Stěžejní výrobní činnosti naší firmy je v současné době zakázková výroba kuchyní.

Před 10 lety se nám podařilo otevřít jednu z největších prodejen nábytku v našem regionu v Trnavě u Třebíče a v roce 2007 jsme otevřeli prodejnu v Třebíči na Komenského náměstí. Na našich prodejnách nabízíme široký sortiment veškerého nábytku – lehací nábytek (čalouněný, masivní, z laminofólie), ucelená nabídka skříní (s klasicky otevíratelnými i s posuvnými dveřmi), sedací soupravy v různých variantách a potazích, libovolné sestavy obývacích stěn a dětských pokojů, různé bytové doplňky (TV stolky, konferenční stolky aj.). Na obou prodejnách byla postavena kuchyňská studia, kde si může zákazník prohlédnout design a kvalitu námi vyráběných kuchyní.

Věříme, že Vás nabídka kvalitního českého nábytku zaujme, a že se staneme ideálním partnerem pro vybavení Vašeho bytu, domu  nebo kanceláře.

 

                 N – BYT nábytek Neuman – nábytek pro Váš klidný a spokojený život

     
Homepage

N-BYT Neuman - Trnava 73  |  Třebíč, Komenského nám. 3  |  Mapa umístění
 
 
Správce webu     reklamní agentura Yashica s.r.o.