Ložnice - dvojlůžka

Přehled naší nabídky v kategorii ložnice - dvoulůžka:

a) celomasivní lůžka v provedení smrk a buk lakovaná bezbarvým vodou ředitelným PUR lakem

b) celomasivní buková lůžka, která nabízíme v široké škále moření a povrchových úprav

c) dvoulůžka v provedení kombinace masivu a dýhy

d) laminovaná dvoulůžka s extra vysokou tuhostí rámu

e) celočalouněná lůžka

 

celomasivní dvoulůžko  Ložnice, postele - Trnava, Třebíč  Ložnice, postele - Trnava, Třebíč

 

Prohlédněte si celou naši fotogalerii

 

Čalouněná dvoulůžka s úložným prostorem

Pevné místo v naší nabídce zaujímají čalouněná lůžka. Mezi hlavní výhody celočalouněných postelí patří hlavně extrémně široká škála barevného provedení (v současnosti nabízíme cca 150 látek, které lze vzájemně libovolně kombinovat) a fakt, že u čalouněných postelí je vždy v základním provedení úložný prostor. I u čalouněných dvoulůžek dokážeme uspokojit náročné zákazníky. Velice žádaným zbožím jsou v této kategorii čalouněná lůžka s volně loženými matracemi. Díky tomu ani u celočalouněných postelí nepřijdete o výhody masivních lůžek. Celočalouněné lůžko s volně loženou matrací nabízí vysokou míru kombinovatelnosti roštu a libovolné matrace. Navíc můžete potah matrace prát v pračce a celou matraci můžete např. nechat vyvětrat.  Nabízíme pestrou škálu provedení lamelových roštů (pevných i polohovacích), volbu způsobu přístupu do úložného prostoru, obsáhlou nabídku tvarů čel a další výbavy. Mezi velké výhody čalouněných postelí lze zařadit i výrazně nižší cenu oproti masivním postelím.

Základem správné ložnice je zcela určitě kvalitní lůžko šité přímo vám na míru. Ovšem nedílnou součástí ložnice jsou i úložné prostory – skříně a komody. V této oblasti Vám může naše firma nabídnout obdobné provedení materiálů jako u dvoulůžek. Nabízíme masivní skříně ze smrku, buku a dýhy. Nejširší nabídku rozměrů, dekorů a výbavy skříní nabízíme u laminovaných skříní. V naší nabídce najdete 30 dekorů (dekory dřeva i pastelové barvy), ze kterých můžete u laminovaného nábytku vybírat. Samozřejmostí je bohatá škála vnitřního uspořádání skříní a výroba atypických rozměrů.

Navštivte naše prodejny, určitě si vyberete.

Ložnice, postele, celomasivní lůžka

Ložnice - místo, kde každý z nás stráví spoustu času. Právě vybavení této části bytu nebo domu patří mezi stěžejní pilíře naší nabídky. Základní stavebním kamenem každé ložnice bývá dvojlůžko. Naše firma Vám může nabídnout několik základních, které se vzájemně liší svým materiálovým provedením. V současnosti nejprodávanější jsou celomasivní a fóliovaná lůžka, která jsou řešena jako rám včetně čela, do kterého se vloží rošt a matrace. Druhým základním směrem, kterým se ubírá naše nabídka jsou celočalouněná lůžka.

 

Pokud se zaměříme na masivní a laminovaná lůžka, tak Vám můžeme nabídnout širokou škálu materiálového provedení. Stálicí v naší nabídce jsou postele ze smrkového nebo bukového dřeva. Nabízíme volitelnou výšku lehací plochy, nepřeberné množství designu čel a variabilní šířku lehací plochy. V naší nabídce najdete i doplňky z totožného materiálu, nabídneme Vám úložné prostory, noční stolky, police atd. Poptávku náročnějších zákazníků jsme schopni uspokojit prostřednictvím lůžek z masivu buk, který lze dále mořit na několik odstínů dřeva. Tak jako u jiného námi prodávaného sortimentu, tak i v tomto případě platí, že Vám vždy nabídneme pouze nejkvalitnější ryze české výrobky od firem s dlouholetou tradicí.

 

Velice žádaným artiklem naší nabídky se za poslední dobu staly postele v provedení laminofólie. Fóliované lůžko má oproti masivnímu několik nesporných výhod. Zásadními klady jsou dlouholetá barevná stálost a široká škála barevného provedení. Mezi výhody lze zařadit i rozmanitější škálu doplňků. V neposlední řadě můžeme zmínit i výrazně nižší cenu při plně srovnatelné pevnosti a kvalitě. Laminované lůžko bude vždy působit velice moderně a lze je snadno barevně sladit s libovolnou skříňovou sestavu. Z hlediska pevnosti se opravdu nemusíte u fóliovaného lůžka obávat nějaké nestability, či někdy zmiňované „chatrnosti“. Na důkaz kvality může např. uvést, že naše firmy prodává výhradně laminovaná lůžka, jejichž bočnice a čela jsou vyrobeny z materiálu o síle 32 mm. Takovouto tloušťkou materiálu se nevyznačují ani některé celomasivní postele.   

 

     
Homepage

N-BYT Neuman - Trnava 73  |  Třebíč, Komenského nám. 3  |  Mapa umístění
 
 
Správce webu     reklamní agentura Yashica s.r.o.