Kuchyně

Kuchyňské linky   Kuchyně na míru   Kuchyně Trnava, Třebíč

Prohlédnout celou fotogalerii

Základní výhody našich kuchyňských sestav:

Jsme přímo výrobci

– naše výroba je zakázková a individuální, nejsme omezeni rozměry jednotlivých skříněk, kuchyň zrealizujeme přesně dle místnosti a na základě představ zákazníka

Návrhy kuchyní zdarma

- nabídka 3D grafického návrhu je zdarma a nezávazná, bez jakékoliv zálohy

Nepřeberné množství možností

- nepřeberné množství provedení čelních ploch - nabízíme fóliovaná dvířka v 60 tvarech frézování, můžeme nabídnout 60 dekorů barevného provedení (dřeviny i pastelové barvy), 4 možnosti povrchové úpravy dvířek, zásadní věcí je libovolná kombinace jakéhokoliv tvaru s libovolným dekorem a povrchovou úpravou

Široká škála provedení kuchyní

- široká škála dalšího provedení kuchyně – volba provedení pracovní desky, úchytek, skel, profilů říms, provedení výsuvů zásuvek a různé varianty výklopů horních skříněk

Dodávka a montáž kuchyní

- samozřejmostí je  montáž včetně dodávky kompletního sortimentu doplňků (např. dřezů, odpadkových košů, vnitřní výbavy skříněk, osvětlení atd.)

Nabídka kuchyňských spotřebičů

- široká nabídka spotřebičů, na které poskytujeme výrazné slevy

Moderní výrobní technologie

- kuchyňské sestavy vyrábíme na nejmodernějších CNC počítačem řízených truhlářských strojích – stoprocentní garance perfektního dílenského a řemeslného zpracování

Kompletní škálu barvného provedení a tvarů čelních ploch najdete zde

 

Vážení zákazníci,

 pokud Vás naše hlavní výhody zaujaly, bude nám ctí představit Vám naši nabídku kuchyňských sestav blíže.

Těžištěm vlastní produkce naší firmy je zakázková výroba kuchyňských sestav. Vzhledem k faktu, že jsme přímo výrobci kuchyní, můžeme Vám kuchyň dodat opravdu na zakázku. Každou sestavu řešíme jednak na základě představy zákazníka (pokud už nějakou představu máte) a hlavně na základě dispozičního charakteru dané místnosti. Jako výrobci nejsme nijak omezeni žádnými rozměry jednotlivých prvků sestavy, nejsme nijak limitování žádnými šířkami nebo výškami skříněk. Naše výroba je přísně individuální. Mezi naše základní služby samozřejmě patří tvorba 3D grafických návrhů, které naším zákazníkům nabízíme zcela zdarma a bez jakéhokoliv závazku budoucího zakoupení kuchyně. Při tvorbě návrhů je našim hlavním cílem zkonkretizování představy zákazníka a naší nabídky. Vždy Vám připravíme více návrhů, které můžeme dále libovolně kombinovat a upravovat, tak abychom maximálně vyšli vstříc Vaším přáním a představám. Součástí nezávazného grafického návrhu je vždy i orientační cenová kalkulace.

 grafický návrh kuchyněgrafický návrh kuchyněgrafický návrh kuchyně

Další důležitou kapitolou u námi nabízených kuchyňských sestav je věc barevného, nebo chcete-li designového provedení kuchyně. Čelní plochy (tj. dvířka a čílka zásuvek) našich kuchyní dodáváme v tzv. provedení „fólie“. Nosná část dveří je vyrobena z vysokopevnostní dřevovláknité MDF desky, která se dále lisuje PVC fólií. Tato kombinace materiálů je svými vlastnosti přímo předurčena pro použití v kuchyni. Vyznačuje se perfektní odolností proti všem jevům, které se v kuchyni běžně vyskytují. Ať už se jedná o páru, vlhkost, mastnotu, sluneční svit atd., tak jsme vždy schopni garantovat dlouholetou tvarovou a odstínovou stálost. To je zásadní výhoda fóliovaných čelních ploch oproti použití masivních nebo laminovaných dvířek. MDF deska jako taková se vždy frézuje, což dává budoucím dvířkům tvar. V současnosti Vám můžeme nabídnout škálu řádově 60-ti tvarů. Základní nabídku tvarů dvířek tvoří tři varianty: dvířka hladká - pouze s opracovanými okraji, dveře s jemnou - jednoduchou drážkou a třetí možností je výrazné, hluboké (nebo také rustikální) frézování. Z hlediska barevné škály nyní nabízíme cca 60 dekorů dveří. V naší nabídce najdete zhruba 30 dekorů dřeva a cca 30 pastelových barev. Mimo volby tvaru a dekoru čelních ploch kuchyně nabízíme i různá provedení povrchové úpravy dveří. Můžeme nabídnout klasické matové provedení, dodáváme i dvířka v úpravě lesk a nechybí ani nabídka patiny nebo tzv. vysokého (super) matu. Samozřejmostí je i volba zadní strany dvířek. Díky tomu může vždy nabídnou barevně kompaktní kuchyň. Jsme schopní barevně sladit barvu korpsu se zadní stranou dvířek.

Zásadním kladem naší firmy je absolutní variabilita různých kombinací provedení. Jsme schopni zrealizovat libovolný dekor na jakýkoliv tvar dveří v kombinaci s Vámi zvoleným povrchem. Čelní plochy našich kuchyní pochází z produkce přední české firmy, se kterou spolupracujeme již více než 10 let.

Kompletní škálu barvného provedení čelních ploch a tvarů dveří najdete po kliknutí na výše uvedený odkaz (textový odkaz hned pod základními výhodami našich kuchyní).

 příklad dřevodekoru v matovém provedení      příklad dřevodekoru v úpravě lesku      příklad pastelové barvy v matovém provedení    příklad pastelové barvy v úpravě lesk    příklad dvířek v úpravě patina

 

Ovšem designové provedení Vaší nové kuchyně neurčují jenom dvířka. Důležitým prvkem při volbě provedení  je i barva korpusů. V současné době nabízíme totožné provedení korpusů ke všem základní dekorům čelních ploch a zadních stran dveří. Na korpusy používáme 18 mm silné laminované desky z produkce firem Kronospan a Egger. Použití vysoce odolných plastových ABS hran je u nás standartem. Dále jsme připraveni nabídnout Vám širokou kolekci dekorů pracovních desek. Používáme vysoce kvalitní postformingové pracovní desky. Vzhled kuchyně určují i další detaily jako jsou úchytky, které nabízíme v různém materiálovém i rozměrovém provedení. Samozřejmostí je u nás i volba skelněných výplní dvířek a dalších prvků, které vytvoří ideální celek právě pro Vás. Do naší nabídky patří i volba provedení výsuvů zásuvek, které nabízíme i v top provedení s eloxovanými bočnicemi, součástí těchto plnovýsuvných zásuvek je i tlumený dojezd s dotahem. Nedílnou součástí dnešní kuchyně jsou výklopy horních skříněk, které často vybavujeme tzv. lomeným výklopem horních dvířek z produkce společnosti Blum. Náročné zákazníky jistě potěší široká nabídka různých verzí výsuvných drátěných košů a kompletních programů pro vnitřní vybavení potravinových skříní. 

 plnovýsuvná zásuvka s tlumeným dojezdemstandartní zásuvka s relingemlomený výklop dvířek u horní skříňky

Portfolio námi nabízených služeb spojených s dodávkou kuchyní je opravdu široké. Mimo výše zmíněných grafických návrhů nabízíme i tvorbu tzv. plánu instalací. Ten v sobě zahrnuje konkrétní naplánování umístění elektroinstalace, vývodů vody a odpadu, plynu nebo např. konkrétní umístění vývodu na digestoř. Samozřejmostí je pro nás kompletní montáž kuchyně u zákazníka. Naši odborně vyškolení pracovníci používají při montáži nejkvalitnější profesionální nářadí značek Festool a Metabo. Mimo dodávky kuchyňské sestavy ve formě nábytku nabízíme i kompletní dodávku včetně doplňků. V naší nabídce najdete např. nepřebernou škálu dřezů (nerezových i granitových) od světových výrobců Franke, Pyramis a Alveus. Za samozřejmost považujeme volitelnou výbavu kuchyně, např. odpadkové koše, dřezové baterie, osvětlení, multifunkční sloup atd. Dá se říci, že nabízíme kuchyně na klíč. V nabídce nechybí ani pestrá nabídka vestavných spotřebičů, na které poskytujeme výrazné slevy. Díky tomu je vždy naše nabídka pro zákazníka maximální možnou měrou výhodná.

 fragranitové i nerezové dřezy Franke  základní provedení odpadkového koše  různá výbava multifunkčních sloupů

Ovšem nejen prakticky nekonečná variabilita a široká nabídka služeb patří mezi výhody naší firmy. Zásadní na provedení Vaší budoucí kuchyně je vždy i kvalita dílenského zpracování při výrobě. Tuto věc považujeme za jednu z nejsilnějších stránek naší nabídky. Vaši kuchyň vyrobíme na nejmodernějších CNC počítačem řízených strojích. Při řezání jednotlivých dílců používáme velkoplošnou pilu, která je plně automatizovaná, což je garance vysoké kvality opracování jednotlivých dílců. K lepení hran používáme kompletně elektronicky řízenou olepovačku hran, která je garantem dlouhé životnosti našich výrobků. Ovšem skutečnou chloubou naší dílny je CNC obráběcí centrum, na kterém vrtáme a obrábíme veškeré dílce námi vyráběného nábytku. Tento stroj pracuje s přesností 0,001 mm. Kompletní výrobní technologie naší firmy pochází od německé firmy HOLZ-HER. 

 CNC obráběcí centrum, v pozadí velkoplošná pilapracovní hlava CNC obráběcího centraplněelektronicky řížená olepovačka hran

 pracovní agregáty olepovačky hranvícevřetenová kolíkovačkanářezové centrum v naší truhlářské dílně

Výrobci kuchyní jsme již více jak 10 let a za tu dobu se nám podařilo vyhovět přáním a představám několika stovek spokojených zákazníků. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala a navštívíte naše kuchyňská studia v Třebíči a v Trnavě u Třebíč. Zde Vám naši pracovníci rádi poskytnou bližší informace a připraví návrh řešení kuchyňské sestavy „šitý“ přímo Vám na míru.    

     
Homepage

N-BYT Neuman - Trnava 73  |  Třebíč, Komenského nám. 3  |  Mapa umístění
 
 
Správce webu     reklamní agentura Yashica s.r.o.