Kde nás najdete

Kuchyňské studio Třebíč


Zvětšit mapu 

Najdete nás v obchodním domě Máj (1. obchodní dům ve směru od řeky). Naše prodejna sídlí v prvním nadzemním patře. V tomto podlaží najdete i Železářství a domácí potřeby Fiala nebo Hračky - papír Heva. Nacházíme se nalevo vedle vchodu do železářství, přímo naproti výtahu. Díky našemu navigačnímu systému nás nemůžete minout, v případě problémů nás kontaktujte na telefonu.

 

Dům nábytku Trnava


Zvětšit mapu

Obec Trnava se nachází na spojnici měst Třebíč a Velké Meziříčí. Je vzdálena 7 km z Třebíče a 13 km od Velkého Meziříčí. Při cestě z Třebíče doporučujeme dát se směrem na Velké Mezeříčí, tj. směr dálnice D1. Když vyjedete z Třebíče, tak Vás cesta po 4 km zavede do obce Pocoucov, což je ještě městská část Třebíče. Touto obcí projedete rovně po hlavní silnici a zhruba po kilometru se silnice II. třídy rozšíří a změní se na obchvat obce Trnava. Pokud nás chcete navštívit, tak z obchvatu doporučujeme sjet první odbočkou doprava (držte se dopravního značení, směrem do obce Trnava). Poté co vjedete přímo do Trnavy, držte se pořád po hlavní silnici až do míst, kde přijedete na místní náměstíčko. Po pravé straně uvidíte kostel a po levé ruce najdete zdejší kulturní dům. Přejedete přes most a hned za mostem se dejte doprava. Po dalších 200 metrech přijedete přímo k nám. Sídlíme na levé straně, před prodejnou protéká potok. Pokud byste nás nemohli najít, tak nás neváhejte kontaktovat.

Cesta k nám ve směru od Velkého Meziříčí je obdobná. Po projetí obchvatů obcí Oslavice, Oslavička a Rudíkov doporučuje u Trnavy sjet z hlavní silnice doleva. Ve směru od Velkého Meziříčí doporučujeme použít odbočku poblíž Zahradnictví a firmy Agro Trnava. Po příjezdu do obce pokračujte po hlavní a po cca kilometru přijedete na náměstíčko, kde ještě před mostem musíte odbočit doleva. Po dalších 200 metrech přijedete přímo k nám. Sídlíme na levé straně, před prodejnou protéká potok. A přímo k nám Vás dovedou naše informační poutače, které jsou v obci rozmístěny.

Pokud byste nás nemohli najít, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Přesnou adresu, kontakty a otevírací dobu našich prodejen najdete v sekci KONTAKTY.

 

     
Homepage

N-BYT Neuman - Trnava 73  |  Třebíč, Komenského nám. 3  |  Mapa umístění
 
 
Správce webu     reklamní agentura Yashica s.r.o.