Hezký český domov

 

Aktuální leták k akci HČD najdete v sekci "soubory ke stažení". V rámci této prodejní akce nabízíme plošnou slevu 10% na kvalitní české sedací soupravy na míru. Akce končí 30. dubna 2010.

Neváhejte využít naši akční nabídku. Špičková kvalita zpracování za příznivou cenu. Nabízíme širokou škálu možností individuálních úprav sedacích souprav dle Vašeho přání.

Hezký český domov je projekt, který zaštiťují čeští výrobci a prodejci kvalitního nábytku. Cílem projektu je propagace českého nábytku. HČD nabízí především kvalitu a solidnost. Cílem tohoto spojení výrobců a prodejců je nabídnout zákazníkům špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu.

Hezký český domov nabízí ostrůvek kvality v moři nekvalitního dovozového nábytku.

Projekt HEZKÝ ČESKÝ DOMOV vznikl v roce 2005. Je to snaha několika českých výrobců, kteří se ve spojení s tuzemskými obchodníky, pokusili vystavět bariéru české kvality proti levným a nekvalitním dovozům ze zahraničí (především z Polska), kterými místní trh zahlcují různí dovozci ve spolupráci s obchodními řetězci. Hlavním cílem projektu je poskytnout konečnému zákazníkovi alternativu a skutečnou možnost výběru.
Do projektu jsou přijímáni pouze osvědčení, čeští výrobci (AKSAMITE, IKTUS, POHODA) kteří svou kvalitu již prokázali dlouhodobým působením na trhu.

Kvalitní výrobky mohou nabízet pouze kvalitní a proškolení prodejci (např. naše firma), pro které není zbožíznalství španělskou vesnicí, ale samozřejmým doplňkem fundované nabídky. V obchodech zapojených do projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV najde zákazník přívětivé profesionály, kteří mu poradí a pomohou.
Nedílnou součástí projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV je propagační letáková akce, která umožňuje zákazníkovi snadnou orientaci v nabídce výše zmíněných výrobců. Akce probíhá dvakrát ročně, na jaře a na podzim, formou roznosu letáků přímo zákazníkům.

     
Homepage

N-BYT Neuman - Trnava 73  |  Třebíč, Komenského nám. 3  |  Mapa umístění
 
 
Správce webu     reklamní agentura Yashica s.r.o.